دانشجویان داوطلب کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۱۶۰۰کیلومتر دورتر از محل زندگی شان در قالب طرح ” نذر آب ۳” به ارائه خدمت می پردازند.

سهیلا بختیاری دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اعلام این مطلب از برگزاری اردوی جهادی، بهداشتی، درمانی با عنوان “نذر آب ۳”  در استان سیستان و بلوچستان منطقه هامون خبر داد.

 وی افزود: سال گذشته نیز این اردو برگزار شد و با تلاش های معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین، اعضای داوطلب کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، آموزش بهداشت، مامایی و پرستاری نقش‌ موثری در برنامه نذر آب ۲ ایفا کردند.

 بختیاری خاطر نشان کرد: اردوهای جهادی باعث خودسازی اعضای کانون شده و دانشجویان داوطلبانه و عاشقانه به استقبال این اردوها می شتابند و با ارتباط موثری که با معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار کرده‌ایم نیروهای تخصصی در اختیار آن ها برای برگزاری برنامه های عام المنفعه قرار می دهیم.

 گفتنی است ” نذر آب ۳” با همکاری اعضای داوطلب کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین در تاریخ ۲۴ شهریور سال ۹۹ شروع و در تاریخ ۲۹ شهریور به کار خود پایان خواهد داد.