حسینعلی، مسئول گروه جهادی شکوفه سیب واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، با اشاره به حضور جهادگران بسیجی در مناطق حاشیه شهر قزوین گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه تاکنون در دو مرحله جهت ارائه خدمات پزشکی در مناطق حاشیه نشین شهر قزوین حضور داشتیم.

حسینعلی مطرح کرد: در دهه ولایت گروه جهادی شکوفه سیب از بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اقدام به پخش گوشت قربانی نذری و برگزاری کلاس آموزش بهداشت در یکی از محله‌های حاشیه نشین شهر قزوین کرد.

مسئول گروه جهادی شکوفه سیب واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین افزود: گوشت نذری با کمک دانشجویان و خانواده‌های آنان و یکی از خیرین به اندازه مناسب برای ۲۵ خانوار تهیه و آموزش بهداشت برای همین تعداد خانواده با ۵ موضوع؛ کم خونی و جایگزین‌های گوشت، پوکی استخوان، سرطان، و مقدمات سبک زندگی برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: دومین جلسه از ملاقات‌های بهداشتی با اهالی یکی از مناطق حاشیه نشین شهر قزوین با موضوعات مقابله با استرس و مشاوره مامایی برگزار شد.

حسینعلی اظهار کرد: کلاس مشاوره روانشناسی، مشاوره خصوصی، غربالگری cbe، مشاوره مامایی، بررسی علائم آموزش اقدامات لازم در ابتلا به کویید۱۹ و پایش فشارخون و سطح اکسیژن خون از جمله خدماتی بوده است که در این مرحله به اهالی این منطقه ارائه شده است.