مدیریت خواهران بسیج دانشجویی استان قزوین از توزیع یک هزار بسته لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: این اقدام خداپسندانه با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.

میرزایی مدیریت خواهران بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار ما؛ در خصوص اقدامات بسیج دانشجویی استان قزوین و گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان در ایام محرم و شروع سال تحصیلی، گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی و احساس نیازی که در بین برخی از دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از کرونا میشد یکی از موضوعاتی که در رزمایش کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت تهیه و توزیع لوازم التحریر میان دانش آموزان بود.

میرزایی افزود: این اقدام با هدف کمک به تحصیل دانش آموزان در سطح استان هدف گذاری شد که در چندین مرحله در دستور کار قرار گرفت که در کلیه مناطق استان قزوین با توجه به نیازمندی ها انجام می شود.

وی اظهار داشت: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه به استعداد یک هزار بسته لوازم التحریر و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع خواهد شد که این اقدام خداپسندانه به همت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان و مدیریت خواهران بسیج دانشجویی و با کمک خییرین انجام شده است و مستمر و ادامه دار خواهد بود.

مسئول مدیریت خواهران بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به اینکه دانشجویان خواهر بسیجی در قالب گروه های تخصصی جهادی در استان قزوین فعالیت دارند،گفت: جهادگران بسیجی دانشجو در این گروه ها سازماندهی شدند که در بخش های مختلف فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، پزشکی ، اجتماعی ، خدماتی، خدمت رسانی می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا دانشجویان بسیجی به طور جدی برای رفع مشکلات کمبود ماسک در استان وارد شدند و با ایجاد کارگاه تخصصی در حوزه تولید ماسک و گان و بسته بندی مواد ضد عفونی کننده پرداختند.