به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر: ظهر امروز شنبه ۷ تیرماه، مهندس پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان و مهندس طاهرخانی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دیداری به گفتگو درباره مسائل گوناگون پرداختند.
در آغاز این دیدار مهندس پیله چی به معرفی جهاددانشگاهی و ظرفیت های این نهاد پرداخت و اعلام آمادگی کرد که در زمینه های گوناگون سازمان همیاری شهرداری های استان را یاری نماید.
در ادامه مهندس طاهرخانی با معرفی و تشریح فعالیت های سازمان همیاری، ضمن ابراز خرسندی از این جلسه افزود: با ظرفیت بالایی که طبق قانون برای سازمان همیاری شهرداری ها پیش بینی شده  ما می توانیم در مسائل گوناگون ورود کنیم، برای مثال در زمان شیوع کرونا پشتیبانی ستاد مبارزه با کرونا در زمینه تهیه و توزیع اقلام به ما سپرده شد.
وی در ادامه افزود ما می توانیم در زمینه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی با مشارکت جهاددانشگاهی فعالیت های گسترده ای انجام دهیم.
وی در ادامه افزود : دیگر موضوعی که با همکاری جهاددانشگاهی استان قابل حل است، موضوع پسماند و سایت دپوی زباله محمد آباد است که با ورود روزانه بیش از ۶۰۰ تن زباله صنعتی و خانگی معضل بزرگی برای استان ایجاد کرده. وی ضمن دعوت از پژوهشگران جهاددانشگاهی برای بازدید از این مرکز درخواست انجام پژوهش و ارائه پیشنهادات کارشناسانه در این خصوص را ارائه کرد.
این مقام مسئول در پایان خواستار امضای تفاهم نامه همکاری بین دو نهاد شد که با استقبال پیله چی مواجه گردید.