به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر؛ ظهر دیروز ۳۱ خرداد ماه مهندس پیله چی و معاونین وی با حضور در دفتر شهردار الوند با ایشان دیدار و پیرامون مباحث مختلف گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر احمدزاده کرمانی با معرفی ظرفیت های موجود در شهر الوند از جهاددانشگاهی دعوت کرد تا در برنامه ها مختلف با این مجموعه همکاری داشته باشد.
وی در ادامه گفت: بنده برگزاری این جلسات را نافع میدانم، همانطور که استحضار دارید شهر الوند در کشور دارای موقعیت شاخص و ویژه ای است و میتوان با بهره مندی از این جایگاه برای استان قزوین خلق موقعیت نمود و موجب رشد هرچه بیشتر استان شد.

وی در ادامه تصریح کرد: به نظر من میتوان با پایش مناسب شهر الوند، رضایت مندی شهروندان را سنجید و در راستای حل مشکلات و ایرادات به صورت متمرکز نقش آفرینی کرد. افکار سنجی یکی از پیش نیاز های مدیریت است باید به آن توجه ویژه داشت و با ظرفیت مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) می توان بهترین عملکرد را به جای گذاشت.
این مقام مسئول در ادامه گفت: زیست بوم شهر الوند نیز ممتاز است و می توان برای آن هدف گذاری مناسبی انجام داد، به طور مثال با ایجاد فضای مناسب میتوان با جذب ایده  های خلاقانه به مباحث دانش بنیان و پیوند آنها با صنایع مستقر در شهر الوند، قزوین را تبدیل به قطب فعالیت های دانش بنیان کرد.

مهندس پیله چی نیز با تاکید برای همکاری و تعاملات بیشتر دو مجموعه ابراز امیدواری کرد این همکاری را اثرات مثبتی برای پیشرفت شهر الوند و استان داشته باشد.