به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: ظهر امروز یک شنبه ۱۸ خرداد ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی همراه با تعدادی از معاونین خود با اصغری مدیر کل آموزش و پرورش استان و معاونین وی دیدار و گفتگو کردند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین ، مهندس پیله چی ضمن معرفی جهاد دانشگاهی و اشاره به پیشینه همکاری های مشترک جهاددانشگاهی و اداره کل آموزش و پرورش استان، به تفاهم نامه امضا شده در سال گذشته اشاره وبرای همکاری های دو جانبه اعلام آمادگی کرد.
پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های بالای آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: برای هر یک از معاونت‌ها در حوزه‌های تخصصی فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌شده است و هر یک در راستای خدمت به مردم و تولید دانش در تلاش هستند.

در ادامه اصغری مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره جوان و چالاک بودن مجموعه جهاد دانشگاهی استان گفت: قطعا با هم افزایی مشترک طرح های فراوانی قابل انجام است، فعالیت های هر دو نهاد میتواند تکمیل کننده هم و موجب موثر تر شدن اقدامات گردد، وی در ادامه تصریح کرد: در زمینه های گوناگون از جمله توانمند سازی مدیران و معلمان، برگزاری دوره های “مدیریت آموزشی و آموزشگاهی” و “روش تدریس” برای مدیران مدارس و مناطق، سفارش ساخت دستگاه گند زدا برای ضد عفونی کردن اوراق امتحانی آمادگی همکاری با جهاد دانشگاهی قزوین را داریم .
در پایان مقرر شد تا طرفین جهت اقدامات کارشناسی جهت همکاری های مشترک دیدار هایی در سطح معاونین برگزار نمایند تا انجام پروژه های مشترک از سر گرفته شود.