رونمایی از محصولات دانش بنیان با محوریت مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران. در این همایش از دستگاه پیشرفته اوزن ساز که با همکاری جهاددانشگاهی استان قزوین و یک شرکت دانش بنیان ساخته شده است هم رونمایی شد.

مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت با همکاری فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، اقدام به معرفی فناوری‌های نوین در پیشگیری از شیوع کرونا کرده است.

به گزارش  روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین، به‌کارگیری فناوری اوزن، امواج فرابنفش (UV)، فناوری پلاسما، فناوری‌های نانوذرات ازجمله این فناوری‌ها هستند که قادر به از بین بردن انواع آلودگی‌های میکروبی و ویروسی ازجمله ویروس کرونا هستند.

در این برنامه، تعدادی از عرضه‌کنندگان و شرکت‌های توانمند فعال در این حوزه، ضمن معرفی توانمندی‌های خود، با نهادهای متقاضی این اقلام ارتباط مستقیم داشته و می توانند به رفع نیازهای این نهادها مبادرت کنند. همچنین شرکت هایی که نیازمند اخذ مجوز در این زمینه هستند با سازمان های متولی این موضوع تعامل خواهند داشت.

در این همایش دستگاه پیشرفته اوزون ساز که با همکاری جهاددانشگاهی استان قزوین و یک شرکت دانش بنیان ساخته شده است نیز رونمایی شد.

این برنامه در روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت‌ماه، در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  تهران برگزار شد.