به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر: با حضور رئیس کمیته اطلاع‌رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین از عملکرد خبرگزاری ایسنا در حوزه اطلاع‌رسانی ویروس کرونا تقدیر شد.

با حضور سید حسین بی‌نیاز، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین، محمدحسن ارداقیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، محمد کشاورز، مسئول بسیج رسانه استان و جابر خرم‌نیا رئیس خانه مطبوعات استان قزوین از عملکرد خبرگزاری ایسنا در حوزه اطلاع‌رسانی ویروس کرونا تقدیر شد.

بی‌نیاز ضمن تقدیر از عملکرد رسانه‌های استان اظهار کرد: در طول مدت شیوع ویروس کرونا در استان بیش از ۸۰۰۰ خبر و گزارش و ویدیو و گزارش تصویری در سطح رسانه‌های استان قزوین منتشر شده است.

وی افزود: این آمار بالا نشان از حضور فعالانه اصحاب رسانه استان در صحنه اطلاع‌رسانی، پیشگیری و مقابله با این ویروس دارد لذا به‌منظور تقدیر از عملکرد آن‌ها اواخر اردیبهشت‌ماه جشنواره‌ای در فضای مجازی برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه این جشنواره با همکاری روابط عمومی استانداری، سازمان بسیج رسانه، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری قزوین، خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد، بیان کرد: جشنواره فضای مجازی با عنوان کرونا در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، کلیپ، مصاحبه، عکس و اینفوگرافی برگزار خواهد شد و از برگزیدگان هم تجلیل به عمل می‌آید.

ارداقیان نیز با بیان اینکه اصحاب رسانه استان یاری‌گر ما در مقابله با کرونا بودند، گفت: امیدواریم از این پس نیز شاهد ادامه همکاری مؤثر اصحاب رسانه باشیم زیرا دانشگاه علوم پزشکی بضاعت زیادی در حوزه اطلاع‌رسانی ندارد اما حضور رسانه‌ها کمک بسیاری در این بستر بود.

وی ادامه داد: مقابله با این ویروس هنوز تمام نشده است و مردم باید همچنان نسبت به انجام دستورالعمل‌های مقابله با کرونا همت کنند زیرا اگر مردم رعایت نکنند با افزایش میزان ابتلا روبه‌رو خواهیم شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: از اصحاب رسانه فعال در خبرگزاری ایسنا تشکر می‌کنم چرا که لباس رزم پوشیده و در صحنه‌های مختلف حضوری پررنگ داشتند.