همایش آموزشی مد و لباس با عنوان «آموزش متد برتر جوان» با حضور استاد بهروز جوانی مولف و مبدع متد جوان به همت جهاددانشگاهی قزوین در سالن پژوهشکده آینده پژوهی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاعی استان قزوین: همایش آموزشی مد و لباس با عنوان «آموزش متد برتر جوان» با حضور استاد بهروز جوانی مولف و مبدع متد جوان به همت جهاددانشگاهی قزوین در سالن پژوهشکده آینده پژوهی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

این همایش که روز یکشنبه ۲۹ دی ماه با حضور پرشور بیش از ۱۸۰ نفر از علاقمندان و صاحبان مشاغل برگزار شد؛ بیش از ۶ ساعت ادامه داشت.

بنا بر این خبر در ابتدا استاد بهروز جوانی طی سخنانی به اهمیت توجه به مد و لباس مبتنی بر فرهنگ ایرانی، اسلامی اشاره کرد و گفت: تولید کنندگان باید با ایجاد خلاقیت سعی در جذب جوانان داشته باشند، چرا که جوانان به دنبال لباس‌هایی با طراحی جدید و زیبا هستند و این وظیفه طراحان و تولید کنندگان است که سلیقه آنان را درک کرده و لباسی مناسب طراحی نمایند.

در ادامه همایش جوانی به تدریس و آموزش متد خود پرداخت که با استقبال قابل توجه شرکت کنندگان همراه بود و در پایان کتاب متد برتر جوان که به قلم استاد بهروز جوانی نگارش شده معرفی و رو نمایی شد.

گفتنی است جهاد دانشگاهی قزوین ضمن توجه به مسئله مد و لباس مبتنی بر الگوهای ایرانی_اسلامی، تلاش دارد ضمن افزایش کیفیت آموزشی به دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و هنرجویان علاقه‌مند، گامی بلند در عرصه مد و لباس بانوان بردارد.
جهاد دانشگاهی قزوین تاکنون اقدام به برگزاری دو جشنواره مد و لباس بانو(روبان) نموده است که با استقبال قابل توجه علاقه‌مندان همراه شده.
سومین جشنواره مد و لباس بانو(روبان) در هفته انتهایی بهمن‌ ماه سال جاری در چهار بخش برگزار خواهد شد.
بخش اول: اولین مسابقه طراحی زنده طراحی لباس
بخش دوم: اولین فن‌بازار مد و لباس استان قزوین
بخش سوم: هشتمین نمایشگاه آثار منتخب دانشجویان و هنرجویان جهاد دانشگاهی
بخش چهارم: کارگاه‌های آموزشی دانش‌افزایی رایگان