به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین: در چهارمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر رقیه ملاحسنی از ایسنا در بخش گزارش حائز مقام سوم شد و علی درودیان در بخش ویژه «گام دوم انقلاب» این دوره از مسابقات عنوان نخست را از آن خود کرد.

اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قزوین ظهر امروز با حضور حمید شاه‌آبادی، معاون صدای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی و مسئولین استانی در سالن اجتماعات حمدالله مستوفی سازمان نظام‌مهندسی قزوین برگزار شد.

در این جشنواره مجموع آثار دریافتی ۵۰۵ اثر بوده است که ۳۹۰ اثر به مرحله داوری راه یافتند و درنهایت ۲۴ نفر برگزیده شدند.

در بخش یادداشت این جشنواره هادی درزی رامندی از ایرنا رتبه نخست را از آن خود کرد و محمدرضا خوش‌عقیده از پایگاه خبری صبح قزوین و مسعود میرزایی از خبرگزاری دانش‌آموزی پانا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش گزارش حنانه امیری از پایگاه خبری صبح قزوین حائز رتبه نخست شد، نفیسه مهرداد از نشریه هفت دی رتبه دوم، رقیه ملاحسنی از ایسنا حائز مقام سوم و بنت‌الهدی عاملی از ماهنامه فکه نیز قابل‌تقدیر معرفی شدند.

هیئت‌داوران در بخش خبر اثری را در شایسته دریافت مقام نخست ندانست و معصومه امینی از خبرگزاری فارس رتبه دوم، سمیه میرخوند چگینی از پایگاه خبری شاخص نیوز سوم و نسرین رحیمی از ایرنا قابل‌تقدیر معرفی شدند.

در بخش تیتر هم هیئت‌داوران اثری را برگزیده معرفی نکرد و سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج حائز رتبه دوم شد و آرش صالحی از روزنامه ولایت رتبه سوم را از آن خود کرد، محمدحسن سلیمانی از هفته‌نامه تابان نیز قابل‌تقدیر معرفی شد.

در بخش عکس هیئت داوران هیچ اثری را حائز رتبه اول تا سوم اعلام نکرد و از چهار نفر علیرضا نصری از ایلنا، شیرین برزگر از خبرگزاری میزان، امیرحسین نظری از خبرگزاری تسنیم و محمدامین فلاح از خبرگزاری فارس تقدیر شد.

در بخش چندرسانه‌ای این جشنواره ابوالفضل سلیمی از متنا، سکینه سلیمانی‌نیا از متنا و سمیه صفری از خبرگزاری صداوسیما به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در بخش ویژه این جشنواره با عنوان «گام دوم انقلاب» علی درودیان از خبرگزاری ایسنا رتبه نخست را از آن خود کرد و حیدر ولی‌زاده از پایگاه خبری صبح‌قزوین و امید قلی‌پور از خبرگزاری صداوسیما به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند و حسین نریمان از بسیج نیوز نیز قابل‌تقدیر معرفی شد.