امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی همراه با تعدادی از معاونین خود با فرخی مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی همراه با تعدادی از معاونین خود با فرخی مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کردند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین ، مهندس پیله چی ضمن معرفی جهاد دانشگاهی، و پیشینه فعالیت های جهاد دانشگاهی در استان، خدمات و دست آوردهای این نهاد مهم را تشریح نمود.
پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: برای هر یک از این معاونت‌ها در حوزه‌های تخصصی فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌شده است.
پیله چی با اشاره به ساخت پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت  بیش از ۲ هزار متر مربع و حدودا ۹هزار متر زیربنا در پنج طبقه احداث می‌شود، و دارای بخش‌های شیمی درمانی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، درمانگاه ناباروری، مرکز جامع توانبخشی، مامو گرافی، طب تسکینی، بخش‌های آموزشی علمی کاربردی است که توسط سازمان بسیج سازندگی و نظارت دفتر فنی استانداری و جهاد دانشگاهی ساخته می‌شود. 

در ادامه فرخی مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به فعالیت خود در وزارت علوم، اشاره داشتند که جهاد دانشگاهی را پیش تر می شناختم و با فعالیتهای متعدد جهاد دانشگاهی آشنا هستم. در ادامه فرخی هم به تشریح فعالیت های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و اشاره کرد: در زمینه های گوناگون آمادگی همکاری مشترک با جهاد دانشگاهی قزوین را داریم و ماموریت های مشترکی وجود دارد که با همکاری هم میتوانیم آنها را به بهترین شکل انجام دهیم.
در پایان مقرر شد تا طرفین جهت انعقاد تفاهم نامه، مکاتبات و کار کارشناسی را از سر گیرند تا به زودی تفاهم نامه به امضای طرفین برسد.