امروز چهارشنبه ۱۱ دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی به همراه گلدوزها، خاکباز، ملاوردی خانی معاونین فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، تاسا و عبدالهی مدیران پشتیبانی و خبرگزاری های ایسنا و ایکنا و بهبودی مسئول روابط عمومی جهاد دانشگاهی با طاهرخانی شصت سومین شهردار قزوین که چندیست به عنوان شهردار جدید سکان داره نهاد گردیده دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین: امروز چهارشنبه ۱۱ دی ماه رئیس جهاد دانشگاهی قزوین مهندس پیله چی به همراه  گلدوزها، خاکباز، ملاوردی خانی معاونین فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، تاسا و عبدالهی مدیران پشتیبانی و خبرگزاری های ایسنا و ایکنا و بهبودی مسئول روابط عمومی جهاد دانشگاهی با طاهرخانی شصت سومین شهردار قزوین که چندیست به عنوان شهردار جدید سکان داره این نهاد گردیده دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار حسین علیجانی مدیر اداره ارتباطات و اموربین الملل و  احمدی مشاور شهردار و مدیر اداره حراست شهرداری نیز حضور داشتند. 
رئیس جهاد دانشگاهی استان، مهندس پیله چی در ابتدا به جناب آقای طاهرخانی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی توفیق خدمت نمود و در ادامه به معرفی جهاد دانشگاهی پرداخت و خدمات و دست آوردهای این نهاد مهم را تشریح نمود.
پیله چی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: جهاد دانشگاهی دارای پیشینه ۴۰ ساله در کشور است. با توجه به نیازهای استان مجموعه جهاد این توانایی را دارد که نیازهای شهری را شناسایی و احصا کرده و برای ارتقا آن قدم برداشته و شهرداری را یاری کند.
پیله چی در ادامه ضمن معرفی معاونت‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، پشتیبانی و علمی کاربردی عنوان کرد: برای هر یک از این معاونت‌ها در حوزه‌های تخصصی خاصی فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌شده است.
وی تصریح کرد: پروژه کتاب «eight» که یک طرح ملی است توسط جهاد دانشگاهی قزوین طراحی و به اجرا درآمده و مطابق منویات گرانبهای مقام معظم رهبری در حوزه آموزش زبان خارجه و منطبق بر اصول ایرانی و اسلامی نگارش شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: این آمادگی را داریم که شهرداری مأموریت‌های مشخصی به ما محول کند چراکه توانایی و ظرفیت و دانش این کار در حوزه‌های مختلف وجود دارد.
پیله چی با اشاره به ساخت پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت  بیش از ۲ هزار متر مربع و حدودا ۹هزار متر زیربنا در پنج طبقه احداث می‌شود، و دارای بخش‌های شیمی درمانی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، درمانگاه ناباروری، مرکز جامع توانبخشی، مامو گرافی، طب تسکینی، بخش‌های آموزشی علمی کاربردی است که توسط سازمان بسیج سازندگی و نظارت دفتر فنی استانداری و جهاد دانشگاهی ساخته می‌شود و برای اجرای هرچه سریع تر این پروژه نیاز به مساعدت شهرداری قزوین داریم. این پروژه می تواند نقش موثری در جذب گردشگری پزشکی ایفا کند.

در ادامه طاهرخانی شهردار قزوین ابراز داشت که : من چندی پیش با جهاد دانشگاهی آشنا شده بودم، اما اکنون فعالیت های آن بسیار گسترده تر شده و این میزان از رشد و دست آورد قابل تحسین و تقدیر است. در ادامه وی برای این نهاد مهم آرزوی موفقیت کرد و گفت: امید است زین پس، فعالیت های مشترک افزایش یافته تا از ظرفیت های یکدیگر در جهت خدمت به مردم و شهر قزوین بهره مند گردیم و آمادگی همکاری های مشترک را داریم.