با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان برگزار و عباس آقامحمدی به‌عنوان مدیر حراست این دانشگاه معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان برگزار و عباس آقامحمدی به‌عنوان مدیر جدید حراست این دانشگاه  معرفی و از تلاش‌های امین مرادی اقدم مدیر سابق حراست قدردانی شد.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در این مراسم سخنان خود را با نقل جمله‌ای از شهید میثمی با این مضمون آغاز کرد که توان ما به میزان امکانات در دست ما نیست، توان ما به میزان اتصال ما به خداست.

اسماعیل‌پور با بیان اینکه مدیریت عبادت و خدمتگزاری است، افزود: جملات بزرگان دین ما راهبردهای مدیریتی هستند و اگر این آموزه‌ها نصب‌العین مدیران قرار بگیرند، نیازی به تکنیک‌های غربی مدیریت نداریم و دلیل سوق دادن جامعه به سمت انحراف دوری از این آموزه‌هاست.

وی با اشاره به دو خصلت ستر عیب و مدارا که از فرمایش‌های امام رضا علیه‌السلام درباره خصائل مؤمنان واقعی است، متذکر شد: اگر مسئله‌ای مربوط به آبروی استاد یا کارمند است تا جایی که ممکن است باید محرمانه بماند به‌طوری که راهبرد مدارا با مردم سرلوحه امور حراست باشد.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با بیان اینکه دستگیری باید به‌جای مچ‌گیری سرلوحه کار حراست باشد، متذکر شد: درصورتی‌ که نگاه پیشگیرانه سرلوحه فعالیت‌ها ما باشد، قطعاً موفق خواهد بود.