این تور صنعتی با هدف تعامل مشاوران و روسای دفاتر کارآفرینی مراکز آموزشی استان قزوین با صاحبان صنایع تولیدی استان و شناخت مشکلات و مسایل محیط کسب و کار برگزار شد.

هیاتی متشکل از همکاران معاونت علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین به همراه مشاوران کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی و روسای دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی استان روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه از شرکت صنعتی طلاچین تولید کننده چیبس و سیب‌زمینی نیمه آماده بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این بازدید که به همت اداره حمایت از طرح‌های پژوهش و فناوری دانشگاه و با هدف آشنایی با پتانسیل‌های تولیدی استان در بخش‌های مختلف اقتصادی و شناخت مشکلات و مسایل محیط کسب و کار صورت گرفت، مهندس نصیری مدیر کنترل و تضمین شرکت با ارائه توضیحاتی در خصوص بخش‌های مختلف تولید خطوط چیپس، فرنچ فرایز، انبار مواد اولیه، محصول و سردخانه‌ها و اتاق کنترل بازدیدکنندگان را همراهی نمود. در پایان این بازدید که سه ساعت به طول انجامید جلسه هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ برگزار شد.

شایان ذکر است در نتیجه این جلسه هم‌اندیشی ضمن تاکید بر ارتباط مستمر فی مابین دانشگاه و صنعت و با عنایت به فرایند تولید و مباحث زیست محیطی پیشنهاد شد مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین در حوزه مدیریت پساماندها در قالب قرارداد پروژه به شرکت مشاوره ارائه نماید.