به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم  غبارروبی و گلباران مزار شهدای گمنام دانشگاه روز ۳۰ شهریور ماه بعد از نماز ظهر و عصر با حضور رییس دانشگاه، هیات رییسه، جمعی از مدیران و مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان در گلزار شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد. شرکت کنندگان ضمن عطر افشانی و گل باران مزار …

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم  غبارروبی و گلباران مزار شهدای گمنام دانشگاه روز ۳۰ شهریور ماه بعد از نماز ظهر و عصر با حضور رییس دانشگاه، هیات رییسه، جمعی از مدیران و مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان در گلزار شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.

شرکت کنندگان ضمن عطر افشانی و گل باران مزار شهدای گمنام با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. حجه الاسلام و المسلمین زارعی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس، با ایراد سخنرانی یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بالاخص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و بیان کرد: این هشت سال دفاع مقدس سرمایه ای پایان ناپذیر برای همه نسل ها است. ما باید از شهدا چگونه زندگی کردن را یاد بگیریم. شهدا توانستند بر هوای نفس خود غلبه کنند تا در ادامه بر دشمنان پیروز شدند. این شهدا مظهر ازخودگذشتگی و ایثاری هستند که دشمن را ناامید کرد. برای این جنگ هزینه های زیادی شد که اکنون باعث ایستادگی و استواری کشور گردیده است.

در ادامه شرکت کنندگان در مراسم با گلاب مزار شهدای گمنام را شستشو دادند و با نثار گل و خواندن فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با آرمان های ایشان و امام راحل تجدید بیعت کردند. روحشان شاد، یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.