در پی استعفای دکتر محمدرضا خان‌محمدی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر ناصر حمیدی را به عنوان «سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین و واحد قزوین» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

“برادر گرامی جناب آقای دکتر ناصر حمیدی

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم تا تعیین تکلیف قطعی، با حفظ سمت به عنوان «سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین و واحد قزوین» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی”

شایان ذکر است؛ دکتر ناصر حمیدی دارای مدرک دکترای تخصصی مدیریت صنعتی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین است که هم‌اکنون معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را برعهده دارد. وی پیش از این معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده مدیریت و حسابداری واحد قزوین بوده است.

گفتنی است، دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه ضمن موافقت با استعفای دکتر محمدرضا خان‌محمدی که به دلایل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده بود، از زحمات وی در دوره سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین قدردانی و برای وی آرزوی توفیق کرد.