مسئول دبیرخانه اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: روزانه بیش از ۷۰۰ پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور دفاع میشود اما چه میزان از این پایان نامه ها در جهت حل مسائل کشور است دانشجویان بسیجی باید به دنبال حل مسائل اصلی جامعه باشند.

کارگاه انسجام تشکیلات عاشورایی با رویکرد مسئله محوری با حضور دکتر علی پور مسئول دبیرخانه اعتلای سازمان بسیج دانشجویی ، فرماندهان، اعضای شورای بسیج دانشجویی  و هسته های مسئله محور بسیج دانشجویی استان قزوین با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

دکتر علی پور  مسئول دبیرخانه اعتلای سازمان بسیج دانشجویی: روزانه بیش از ۷۰۰ پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور دفاع میشود اما چه میزان از این پایان نامه ها در جهت حل مسائل کشور است دانشجویان بسیجی باید به دنبال حل مسائل اصلی جامعه باشند.

وی افزود:یکی از اقدامات اصلی و خوب بسیج دانشجویی تشکیل هسته های مسئله محور است که مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت.

علی پور با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج دانشجویی در تربیت نیروهای متخصص جوان انقلابی گفت: بسیج دانشجویی یک مخزن بسیار مستعد جهت معرفی نیروهای انقلابی به دستگاه ها است و همین باعث شده  است تا دستگاه ها جهت جذب نیروی جوان متخصص و انقلابی   بیشترین مراجعه را به بسیج دانشجویی داشته باشند.

وی افزود:حضرت آقا همواره عنوان کرده اند که باید دولت اسلامی تشکیل شود این را باید بدانیم که دولت اسلامی به معنی قوه مجریه نیست بلکه به معنای کارگزاران نظام است که بخش های مختلف مدیریت کشور را شامل می‌شود.

وی در ادامه گفت: دانشجویان تصمیم سازان امروز هستند که در آینده تصمیم گیران فردا خواهند بود و همین اهمیت بسیج دانشجویی را در رشد و کادرسازی مدیران حزب‌اللهی و انقلابی نشان می‌دهد.