مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت:رسانه های دشمن با تبلیغات گسترده بدنبال بزرگ نمایی از مشکلات کشور هستند تا مردم نسبت به نظام نا امید شوند و یکی از وظایف دانشجویان  بسیجی شکستن حسار تبلیغاتی دشمن است تا در جامعه امید آفرینی شود.

کارگاه انسجام تشکیلات عاشورایی با رویکرد مسئله محوری با حضور مسئول دبیرخانه اعتلای سازمان بسیج دانشجویی ، فرماندهان، اعضای شورای بسیج دانشجویی و هسته های مسئله محور بسیج دانشجویی استان قزوین با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

سرهنگ کوچک خانی مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در این کارگاه آموزشی گفت: تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخی پر افتخاری است و دارای یک آینده روشن و پویا می باشد.

وی افزود:رسانه های دشمن با تبلیغات گسترده بدنبال بزرگ نمایی از مشکلات کشور هستند تا مردم نسبت به نظام نا امید شوند.

وی در ادامه گفت:وظیفه ما و دانشجویان بسیجی شکستن این حسار تبلیغاتی دشمن است و باید دست آورد های نظام را بازگو نماییم.

کوچک خانی گفت :منافقین در حالی به سیاه نمایی از شرایط کشور می‌پردازند که در برابر کوچکترین اتفاق مثبت در غرب آن را با افتخار منتشر میکنند تا نگاه جامعه را به شرایط داخلی منفی نمایند.

وی در ادامه گفت: منافقین باتحریف واقعیات بدنبال وابسته سازی کشور از همه جهات به غرب هستند، اما باید واقعیت های غرب را به جامعه نشان داد، امروز غرب با بحران های مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند که هیچ یک از آنها در رسانه‌های غربی باوران انعکاس نمی یابد.

مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: برای گسترش ارزش های دینی باید هزینه داد و عاشورایی عمل کرد، و برای حل مشکلات تنها نباید به شعار اکتفا نمود و اقدام عملی لازم است.

وی در پایان با اشاره به اهمیت موضوع جوان‌گرایی در ساختار حاکمیتی کشور گفت: جوان‌گرایی هم باید در مدیران صورت گیرد و هم نیاز است در ساختارها و قوانین  شکل گیرد تا پیشرفت ها صورت پذیرد.