به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عباس کاظمی مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در خصوص مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه اظهار کرد: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و در نیمه ماه مبارک رمضان، دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه توسط بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار شد.

عباس کاظمی با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه ۲هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و خییرین تهیه گردیده است و در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و یا افرادی که شغل و درآمدشان را از دست داده‌اند، توزیع می‌شود، تصریح کرد: این بسته‌های توسط گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت با حفظ کرامت انسانی در بین این افراد ظرف هفته جاری توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه افراد آسیب دیده از کرونا قبلاً در سراسر استان شناسایی شده‌اند، افزود: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در ابتدای ماه مبارک رمضان بیش از ۲هزارو پانصد بسته معیشتی که ارزش هربسته بالغ بر سیصدهزار تومان بود، توزیع شده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن عید فطر مرحله سوم رزمایش با همکاری خییرین در سطح استان اجرا می‌شود که در این مرحله نیز بیش از ۲هزار و پانصد بسته معیشتی بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود.

کاظمی با بیان اینکه ارزش تقریبی هر بسته‌ معیشتی در طول اجرای سه مرحله رزمایش کمک مومنانه حدود سیصد هزار تومان است، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است همه خانواده‌هایی که در مناطق محروم استان بر اثر شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شده و درآمدشان را از دست داده‌اند تحت پوشش توزیع این بسته‌های معیشتی قرار گیرند.