در مراسمی فاز دوم فروشگاه زنجیره ای شهر کتاب قزوین با حضور دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که با حضور دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، مدیران، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و شهروندان قزوین برگزار شد، امام پور، مدیر شهر کتاب قزوین در خصوص افتتاح فاز دوم این مجموعه گفت: با حمایت‌های دکتر حمیدی و همزمان با روز جهانی قهوه، فاز دوم این مجموعه شامل بخش کافه و امکانات رفاهی برای پذیرایی از استادان، دانشجویان و همشهریان عزیز آماده‌ی بهره‌برداری شد.

وی افزود: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با حمایت‌های بیشتر، بخش‌های گالری، آمفی تئاتر و فضاهای فرهنگی این مجموعه نیز به بهره‌برداری برسد، تا بتوانیم خدمات شایسته‌تری برای شهروندان کتاب خوان و فرهنگ دوست قزوین ارائه دهیم.

فروشگاه شهر کتاب قزوین، یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهر کتاب در کشور است که در تیرماه سال جاری با حضور دکتر تهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان استان قزوین، در مساحتی بالغ بر ۲ هزار و ۱۰۰ مترمربع شامل دو طبقه فروشگاه و یک طبقه رستوران و فضای رفاهی افتتاح شد.

شایان ذکر است؛ در این مجموعه بخش‌های کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های بزرگسالان، کتاب‌های کودکان و نوجوانان، بخش لوازم التحریر، محصولات فرهنگی، محصولات موسیقی، صنایع دستی و بازیگاه کودک برای علاقمندان در نظر گرفته شده و شهروندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ از این مجموعه دیدن و خرید کنند.