در مراسمی با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، دکتر جمال‌الدین سهیلی، به عنوان رییس جدید دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و از زحمات دکتر حسین سلطان زاده تقدیر و تشکر شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که مدیران آموزشی و پژوهشی و اعضای هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی نیز حضور داشتند؛ دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، در سخنانی به جایگاه دانشکده معماری و شهرسازی واحد قزوین در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه این دانشکده همواره از نظر علمی و پژوهشی در کشور پیش رو بوده و جا دارد از زحمات دکتر سلطان زاده رییس سابق این دانشکده نیز تقدیر و تشکر کنم و امیدوارم دکتر سهیلی که از اعضای هیات علمی و با سابقه این دانشکده هستند، بتوانند ضمن ادامه این مسیر، فعالیت‌های علمی و پژوهشی را در قالب جدیدتری ارائه دهند.

وی سپس استفاده از فن‌آوری‌های نوین را در زمینه معماری با اهمیت دانست و گفت: باید دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با مرکز تحقیقات، فن‌آوری و نوآوری سینتک دانشگاه در جهت انجام پروژه‌های کاربردی و درآمدهای غیر شهریه‌ای همکاری بیشتری داشته باشد.

دکتر حمیدی در ادامه به اهمیت جایگاه استادان در پرورش دانشجویان خلاق اشاره و خاطرنشان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند، استادان به عنوان فرماندهان جنگ نرم محسوب می‌شوند و این قشر تاثیرگذار می‌توانند با پرورش نسل جوان به عنوان آینده سازان،  نقش به سزایی در توسعه و آبادانی کشور ایفا کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در پایان با تشکر از زحمات روسای قبلی دانشگاه خطاب به اعضای هیات علمی گروه معماری و شهرسازی گفت: امیدوارم استادان گروه معماری و شهرسازی در پیشبرد اهداف عالی نظام و رهبری و ساختن دانشجویان هنرمند و اخلاق گرا، دکتر سهیلی را حمایت و همراهی کنند.

در ادامه دکتر زینالی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در سخنانی گفت: از دکتر حمیدی برای حُسن انتخابشان در انتصاب دکتر سهیلی به عنوان رییس جدید دانشکده معماری و شهرسازی تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم دکتر سهیلی در این پست با توجه به توانمندی‌های بالای علمی و فرهنگی و هم چنین حضور استادان مجرب در دانشکده، در مسیر پیش روی موفق باشند.

در پایان دکتر جمال‌الدین سهیلی، رییس جدید دانشکده معماری و شهرسازی در سخنانی با تشکر از اعتماد مسئولان دانشگاه، گفت: امیدوارم با حمایت‌های دکتر حمیدی، معاونان و اعضای هیات علمی دانشکده، بتوانیم در جهت ارتقای بیشتر سطح علمی، پژوهشی و فرهنگی این دانشکده حرکت کنیم.

شایان ذکر است؛ دکتر جمال‌الدین سهیلی، دارای مدرک دکترای معماری و از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می‌باشد که پیش از این سِمت معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی را در کارنامه خود دارد.