مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: در ایام اربعین حسینی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان در چهار نقطه از استان  در بخش‌های عمرانی و بهداشت و درمان و آموزشی به خدمت‌رسانی مشغول خواهند شد.

بهمن حیدری مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین در حاشیه اعزام گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین، اظهار کرد: دانشجویان بسیجی استان فعالیت بسیار زیادی را طی چند سال اخیر در استان بر عهده‌ گرفته و تأثیرات فراوانی نیز از خود به یادگار گذاشته اند.

وی تصریح کرد:دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردوهای جهادی  با الگو گرفتن از اخلاق و رفتار حسنه شهدای گرانقدر و پیروی از آنان با از خودگذشتگی و ایثار، جهت سازندگی استان از خود نشان می دهند، بیانگرمقیاس کوچکی از ایثار و از جان گذشتگی شهدای عزیز در حفظ و دفاع از دین و کشوراست.

مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین خاطرنشان کرد: اردوهای جهادی بزرگ‌ترین دانشگاه تجربه در کشور است و باید قدر آن را بدانیم.

وی ادامه داد : آثار و برکاتی که اردوهای جهادی برای دانشجویان شرکت کننده در این اردوها دارند بی شمار است که می توان علاوه برعمران و آبادانی و ترویج روحیه نشاط و امید و کار برای مردم مناطق و تقویت امید به زندگی روستایی، به سودمندی از فضاهای خاص معنوی در محل برگزاری این اردوها در جهت خودسازی، تقویت روحیه بسیجی و با هم بودن در کارهای تیمی و اجرایی و رشد در فضای دانشگاهی در راستای خدمت به مردم ، آشنایی با فرهنگ و روحیه مردم مناطق مختلف و کسب تجربیات اشاره کرد.

حیدری با اشاره به راه اندازی پویش جاماندگان اربعین تأکید کرد: دانشجویان جهادگر بسیجی در پویش جاماندگان اربعین در بخش‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و… به مردم استان خدمت رسانی خواهند کرد.

مسؤول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین ادامه داد: دانشجویان جهادگر بسیجی از امروز به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین در چهار نقطه از استان قزوین مستقر می‌شوند و به خدمت‌رسانی مشغول خواهند شد.

حیدری تأکید کرد: گروه‌ جهادی ثامن الائمه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در روزستای طرازکش از توابع کوهین مستقر میشوند و با مشارکت سازمان نوسازی مدارس استان اقدام به مرمت و دیوارکشی مدرسه این روستا خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: گروه های جهادی شکوفه سیب بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، خواهران گروه‌ جهادی ثامن الائمه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان،گروهی جهادی بنت الهدا،گروهی جهادی آیه و گروهی جهادی مائده  با مشارکت موکب حضرت رقیه(س)  از امروز در محله باغ نشاط، محله طراز کش و محله بهار شهر قزوین جهت ارائه خدمات در بخش های بهداشتی، ویزیت رایگان، مامائی،روانشناسی، مشاوره خانواده، مشاوره حقوقی، آموزشی خواهند پرداخت.