مراسم یادبود مرحوم دکتر سید محسن حبیبی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، مدیران، استادان و کارکنان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دانشکده معماری و شهرسازی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، در سخنانی ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، به درگذشت استاد دکتر سید محسن حبیبی، عضو هیات علمی گروه شهرسازی این دانشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: بدون شک این استاد عزیز نقش بسزایی در تربیت استادان و دانشجویان و گسترش علم و دانش در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین داشته و فقدان چنین استادی برای این دانشگاه و جامعه علمی کشور سخت و جبران ناپذیر است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین افزود: امیدوارم استادان و دانشجویانی که در محضر این استاد فرهیخته تربیت یافته اند، بتوانند جای خالی ایشان را پر کنند.

وی سپس به ویژگی های اخلاقی مرحوم دکتر حبیبی اشاره کرد و گفت: ایشان استادی خوش اخلاق، منضبط و اخلاق مدار بودند و امیدوارم استادان و دانشجویان این دانشکده، میراث دار خوبی برای ایشان باشند.

دکتر حمیدی در پایان گفت: باید طوری زندگی عمل کنیم که وقتی از دنیا رفتیم، همانند دکتر حبیبی نامی نیک از خود برجای بگذاریم و دیگران از ما به نیکی یاد کنند.

در ادامه این مراسم دکتر جمال الدین سهیلی، رییس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در سخنانی یاد و خاطره مرحوم دکتر حبیبی را گرامی داشت و گفت: دکتر حبیبی، با تلاشی صادقانه و خالصانه، در تربیت و علم آموزی به دانشجویان، راه اندازی رشته شهرسازی در مقطع دکترا، چاپ و انتشار نشریات علمی و پژوهشی در این دانشکده نقش بسزایی داشت.

در پایان این مراسم مسئولان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره مرحوم دکتر حبیبی را گرامی داشتند.