در مراسمی با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، دکتر اسماعیل مهدی زاده به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری و دکتر سلیمان اسماعیل زاده ها به عنوان مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد؛ دکتر حمیدی، در سخنانی با تشکر از زحمات مدیران سابق پژوهشی این دانشگاه، به اهمیت جایگاه تحقیق و پژوهش در دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: امر تحقیق و پژوهش از استوانه های هر دانشگاه محسوب می شود و مدیران جدید پژوهشی باید با استفاده از تجربیات مدیران قبلی و با کمک گرفتن از اعضای هیات علمی، در مسیر پیشبرد فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی حرکت کنند و می بایست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همانند گذشته در حوزه های پژوهشی و تحقیقاتی در کشور پیشرو و پیشگام باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: امیدوارم مدیران جدید با استعانت از خداوند متعال برای رشد و شکوفایی در حوزه پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گام های بلندی بردارند و در این مسیر برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

وی سپس تغییر چرخه مدیریتی در هر سازمان را با اهمیت و مفید دانست و خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی نیازمند تغییرات در پست های مختلف مدیریتی است و اگر با دید مثبت به این تغییرات نگاه شود، می توان برای رشد و تعالی کشور گام های خوبی برداشت.

دکتر حمیدی در پایان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین متعلق به همه کارکنان و اعضای هیات علمی این دانشگاه است و بنده و هر مدیری که در این دانشگاه مشغول خدمت رسانی است؛ باید بداند یک روزی این پست و جایگاه را به فرد جدیدی واگذار خواهد کرد، پس باید با تلاش و انگیزه ای بالا در جهت خدمت به نظام حرکت کند.

در ادامه دکتر اسماعیل مهدی زاده، سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی با تشکر از دکتر حمیدی گفت: از حسن انتخاب و اعتماد ایشان تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با حمایت های ریاست، معاونان، اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه پژوهش، گام های بلندی در این مسیر برداشته شود.

سپس دکتر سلیمان اسماعیل زاده ها، مدیرکل جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی گفت: از اینکه بار دیگر به بنده اعتماد شده تا در حوزه پژوهش خدمت رسانی کنم؛ از ریاست دانشگاه تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم با استفاده از تجربیات اعضای هیات علمی دانشگاه به همراه دکتر مهدی زاده در خصوص تحقق برنامه های پژوهشی گام های موثری برداریم.

در ادامه دکتر فربد فخرآبادی و دکتر مهدی یزدانی، معاون و مدیرکل سابق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم مدیریتی جدید، به ارائه خلاصه ای از فعالیت های انجام شده در این حوزه در مدت تصدی خود پرداختند.