کاروان سرمایه‌گذاری ۱۰۰ استارتاپ در هفته‌ سوم خود به استان قزوین سفر خواهد‌ کرد، در این رویداد که به صورت مجازی برگزار می‌شود، تیم‌های استارتاپی استان قزوین توسط داوران و سرمایه گذاران کشوری بررسی خواهند‌ شد.

به گزارش روابط‌ عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، این رویداد توسط ۱۰۰ استارتاپ و با همکاری پارک علم و فناوری قزوین، پارادایس هاب قزوین و مرکز فناوری و نوآوری سینتک برگزار می‌شود، همچنین در این رویداد نماینده شتاب دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران ملی از جمله ۱۰۰ استارتاپ، خانه نوآوری، صندوق سرمایه‌گذاری اجوتک و صندوق سرمایه‌گذاری شناسا نیز حضور دارند و می‌توانند به صورت مشترک بر روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری نمایند. در هفته‌های پیشین این کاروان، تاکنون ۵ تیم از استان‌های فارس و خراسان‌رضوی برای سرمایه‌گذاری انتخاب شده‌اند.

۱۰۰ استارتاپ با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی تصمیم گرفته‌ است رویداد‌های سرمایه‌گذاری خود را به صورت مجازی و در قالب کاروان استانی ۱۰۰ استارتاپ ادامه دهد؛ این کاروان هر هفته در یکی از استان‌های کشور حضور خواهد داشت تا بیش از پیش بتواند به پیشرفت اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور کمک نماید.

تیم های استارتاپی استان قزوین برای ثبت طرح کسب و کار خود و شرکت در این رویداد تا چهارشنبه بیست و سوم مهر ماه فرصت دارند از طریق سایت www.100startups.ir اقدام نمایند.