به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر: مهندس امین خاکباز سرپرست معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی استان قزوین با حکم ریاست جهاددانشگاهی استان به سمت معاون پژوهش و فناوری این واحد منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است:
با عنایت به موافقت رئیس محترم جهاددانشگاهی و حضور ارزنده جنابعالی در سمت سرپرست معاونت پژوهش و فناوری واحد قزوین به موجب این حکم به عنوان «معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی واحد استان قزوین» منصوب می شوید.
امید است تحت عنایت خاصه حضرت ولی عصر (ارواحنافداه) و تمسک به آستان رفیع اهل بیت (علیهم السلام) در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق منویات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب و اهداف عالیه جهاددانشگاهی، توفیق روز افزون یابید.

گفتنی است امین خاکباز دارای کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی از دانشگاه تهران است و از ۴ آبان ماه ۹۸ به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری واحد استان منصوب شده بود. وی پیش از این مسئولیت هایی مانند مدیر مرکز رشد پارک علم و فن آوری،‌مدیر امور موسسات پارک علم و فن آوری، مدیریت سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان و مدیریت مجتمع درمانی جهاددانشگاهی را عهده دار بوده است.