سمانه مولاوردیخانی در گفت و گو با روابط عمومی جهاددانشگاهی اظهارکرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد توسعه‌ای موظف است علاوه بر شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مشاغل خانگی استان، در دو مرحله آموزش و توانمندسازی متقاضیان و نیز اتصال به بازار انجام خدمت نماید. 

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان قزوین از افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این استان در تاریخ ۱۲/۰۷/۹۹ خبر داد. و بیان داشت: در راستای اجرای موفق این طرح ملی، معاونت آموزشی با ارائه آموزش‌های تخصصی و مشاوره‌های کسب و کار سعی در توانمندسازی متقاضیان خواهد داشت. هم‌چنین جهاددانشگاهی با ایجاد شبکه‌های تخصصی فروش، ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی، بازارچه‌های مشاغل خانگی و تکمیل زنجیره ارزش سعی خواهد کرد در مرحله اتصال به بازار به انجام خدمت بپردازد.
وی ادامه داد: جهت انسجام و پیگیری دقیق طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان، دبیرخانه این طرح با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، مسئولان محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی استان افتتاح خواهد شد.
 ایشان در پایان اظهار داشت: شرایط متقاضیان ثبت‌نام در این طرح حداقل ۱۸ سال سن، بومی استان محل ثبت‌نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی است و علاقه‌مندان هم‌چنان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت www.inhb.ir مراجعه نمایند.