مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین:

مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین از برگزاری دوره توانمندسازیمسئولین دفاتر بسیج دانشجویی سراسر استان قزوین توسط فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین خبر داد.

سید محمود پورعباس مسئول رسانه و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین با اعلام اینکه اولین دوره توانمندسازی مسئولین دفاتر بسیج دانشجویی سراسر استان قزوین برگزار می شود، اظهار داشت: پرورش ظرفیت‌های موجود دانشجویان در راستای حضور موثر و ارزشمند در فضای مجازی و رسانه‌ها می‌تواند گام مثبت و ارزشمندی باشد که لازمه آن آموزش و هدفمند کردن مسیر این حضور است.

وی با بیان اینکه امروز بسیج پرچمدار جریان انقلابی و ارزشی در فضای مجازی است تصریح کرد: شبکه سازی و کار تشکیلاتی، فناوری های نوین، حضور هوشمندانه در رسانه و فضای مجازی، سواد رسانه ای، سواد بصری و تکنیک های تولید محتوا، خبرنگاری موبایلی، مدیریت در فضای مجازی، امنیت در فضای مجازی، اخلاق در فضای مجازی و بیانیه گام دوم انقلاب، از جمله سرفصل های این دوره می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی با استفاده از اساتید برتر استان اقدام به هرچه بهتر برگزاری این دوره آموزشی شده است تا در نهایت خروجی قابل قبول حاصل شود.