، مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: در برنامه تلویزیونی «جهش» ضمن گفتگو با افراد مبتکر و پر تلاش در خصوص چگونگی مبارزه با مشکلات برای رسیدن به این جایگاه، سیر تکامل و مراحل تولید محصولات به تصویر کشیده خواهد شد.

علی رحیمی، مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: در برنامه تلویزیونی «جهش» ضمن گفتگو با افراد مبتکر و پر تلاش در خصوص چگونگی مبارزه با مشکلات برای رسیدن به این جایگاه، سیر تکامل و مراحل تولید محصولات به تصویر کشیده خواهد شد.
رحیمی افزود: در این برنامه به معرفی محصول تولیدی جوانان کارآفرین که به مرز تولید انبوه رسیده است و دارای مشخصات و استاندار‌های بین المللی بهداشتی و صنعتی برای تولید هستند، پرداخته می‌شود.
او اضافه کرد: برنامه تلویزیونی «جهش» به صورت موازی با همراهی مسئولان مربوطه و حضور در مکان مورد نظر تولید به بحث و گفتگو در مورد موانع پیش روی تولید و راه حل‌های آن می‌پردازد.
به گفته رحیمی، در خلال برنامه نیز بخش‌هایی همچون وله‌های گرافیکی و مسابقه پیامکی ویژه نامگذاری سال، نگاهی بر بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۹۹ و همچنین بخش کارشناسی با موضوع چگونگی عمل به شعار سال پخش می‌شود.
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: برنامه تلویزیونی «جهش» به تهیه کنندگی علی کاتبی فر و فاطمه باقری چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲:۲۰ از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.