مسؤول بسیج داشجویی استان قزوین گفت: برای ماه مبارک رمضان بیش از ۷۵۰۰ سبد کالا توسط بسیج داشجویی استان قزوین برای استان پیش بینی شده که ۲۵۰۰ بسته آن در مرحله اول توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عباس کاظمی مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین گفت: بسیاری از اقشار جامعه با توجه به شیوع کرونا بیکار شدند و نیازمند بسته‌های معیشتی هستند که تلاش می‌شود ضمن حفظ کرامت آنها این بسته‌ها توزیع شود.

کاظمی عنوان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در سال گذشته تا پیش از ماه رمضان امسال، دو هزار و ۸۰۰ بسته ارزاق تهیه شده است و پس از بسته بندی در دو مرحله، میان خانواده‌های محروم و نیازمند سطح استان توزیع شده است.

مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به بسته‌های معیشتی که در طرح رزمایش کمک مؤمنانه میان نیازمندان توزیع می‌شود، بیان کرد: برای ماه مبارک رمضان بیش از ۷۵۰۰ سبد کالا توسط بسیج داشجویی استان قزوین برای استان پیش بینی شده که ۲۵۰۰ بسته آن در مرحله اول از امروز توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: آنچه امروز شاهد آن هستیم پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان و توجه به موضوع ماه مبارک رمضان است و با توجه به زمینه‌ای که ایجاد شده بود این رزمایش انجام شد.

کاظمی ادامه داد: مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در نیمه رمضان و در روز میلاد کریمه اهل بیت(ع) انجام می‌شود و مرحله سوم رزمایش در روز عید فطر برگزار خواهد شد و در هر مرحله بیش از ۲هزارو پانصد بسته معیشتی پیش بینی شده که ارزش هر بسته بین ۲۵۰هزارتومان تا ۳۰۰ هزار تومان است.