مسئول هیئت دانشجویی استان قزوین گفت: کار تولید ماسک در دانشگاه فرهنگیان قزوین در دو شفیت با حضور نیرو‌های جهادی ادامه دارد و تمام ماسک‌های تولیدی بین افراد بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مهدی بردبار، مسئول هیئت دانشجویی  استان قزوین در گفتگو با خبرنگارما، گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان با کمک اساتید و نیرو‌های مردمی با راه اندازی یک کارگاه در دانشگاه فرهنگیان قزوین، زیر نظر مراکز بهداشتی و درمانی در دو شیفت صبح‌ها خواهران و بعد از ظهر‌ها برادران، نشان دادند می‌شود کار را به دست جوانان سپرد.


بردبار مطرح کرد: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان معتقدند الگوی شفابخش مدیریت کشور ما در برهه کنونی بازگشت به الگوی مدیریت فرماندهان جنگ در دوره‌ی دفاع مقدس است. الگوی مدیریتی که نمی‌گوید برو، بلکه می‌گوید بیا و خودش در نقطه اصلی نبرد و خطّ مقدم در حال فعالیت است. این جوانان معتقدند زمانی که نحوه مدیریتی آن زمان را مرور می‌کنیم فرماندهان جوان در شرایط بسیار پیچیده و سخت با آن امکانات محدود جنگ را اداره کردند که متوسط سنشان زیر سی سال بود، و ما امروز درس‌های خیلی زیادی را از شرایط آن روز کشور یاد گرفتیم.

 

مسئول هیئت دانشجویی استان قزوین با اشاره به تولید ماسک از دانشجویان تصریح کرد: با همت دانشجویان و نیرو‌های مردمی کارگاه راه اندازی شد و امروز بیستمین روز از فعالیت بی وقفه جهادگران دانشگاه فرهنگیان است که در جریان این فعالیت، بیش از ۳۰۰۰ ماسک تولید و در بین مردم توزیع شد و این فعالیت ارزشمند کماکان هر روزه ادامه دارد.

وی گفت: کار تولید ماسک در دانشگاه فرهنگیان قزوین در دو شفیت صبح (خواهران) و عصر (برادران) با حضور نیرو‌های جهادی ادامه دارد . تمام ماسک‌های تولیدی و به افراد بی بضاعت و در معرض ابتلا این بیماری اهدا می‌شود. روزانه چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ ماسک نیز در دانشگاه فرهنگیان تهیه و توزیع می‌شود.