به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسعود سلگی مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این افراد از استان‌های کردستان، آذربایجان غربی، مازندران، تهران، اهواز، گیلان، خوزستان و … شرکت کرده‌اند که عمده شرکت کنندگان از علاقه مندان استان قزوین هستند.

وی با بیان اینکه فراخوان شرکت در مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی در قزوین از ۱۲ اسفند تا ۲۳ اسفند به صورت استانی اعلام شده بود، اضافه کرد: با توجه به استقبال گسترده دانشجویان از سایر استان‌ها، پذیرش از سراسر کشور صورت پذیرفت.

وی اضافه کرد: در ابتدا پیش‌بینی می‌شد شرکت کنندگان در این مسابقه کتابخوانی فقط از داخل استان باشند اما برگزاری این مسابقه با استقبال گسترده دانشجویان سایر استان ها مواجه شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰۱ پاسخ نامه صحیح دریافت گردید ، افزود: ۵ نفر به قید قرعه انتخاب شدند و به برگزیدگان کمک هزینه سفربه مشهدمقدس اهدا شد.

مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به اینکه ۳ نفر از برادران و ۲ نفر از خواهران در این مسابقه برگزیده شده اند، گفت: آقایان غلام خانزاده، محمدحسین رادان، علیرضا شالی و خواهر فاطمه ابراهیمی و خواهر زهرا الهائی برگزیدگان کمک هزینه سفربه مشهدمقدس می باشند.

وی در پایان خاطرننشان کرد: مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین و با همکاری فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین برگزار گردید.