مسابقات والیبال ساحلی دانشگاه‌های استان که با حضور ۱۱ تیم آغاز شده بود، روز چهاشنبه با شناخت تیم‌های برتر به پایان رسید.

 این مسابقات با همکاری هیات ورزش‌های دانشگاهی و هیات والیبال استان با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین متشکل از پارسا جوادی و عرفان محمدبیگی به مقام اول، تیم دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) متشکل از محمدرضا چگینی و علی اسماعیل پور به مقام دوم و تیم دانشگاه رجا متشکل از محمد یعقوبی و عرفان خورشیدی به مقام سوم دست یافتند.

دبیر هیات والیبال استان قزوین در این خصوص گفت: این مسابقات، اولین دوره والیبال ساحلی دانشجویان استان بود که با استقبال خوب دانشگاه‌های قزوین در زمین ساحلی پارسه برگزار شد.

اسدالله شاهمرادزاده با اشاره به وضعیت والیبال ساحلی استان، افزود: این رشته طی پنج سال گذشته با پیگیری‌های انجام شده از قبیل احداث زمین،  برگزاری متعدد مسابقات و اعزام تیم‌ها به مسابقات کشوری به حالت فعال در آمده و استان قزوین در رده نونهالان در کشور عناوین خوبی از جمله قهرمانی و نایب قهرمانی به دست آورده است.

وی اضافه کرد: ما در استان حدود چهار زمین والیبال ساحلی در قزوین، محمدیه، الوند و روستای میانبر داریم و سال گذشته هم یک دوره مسابقات کشوری را میزبانی کردیم.