تقدیر از فارغ‌التحصیلان برتر کلیه رشته‌ها، تقدیر از دانشجویان فعال در حوزه فرهنگ و ورزش، اجرای مسابقه پیامکی و همچنین تجلیل از دکتر محمدی مدرس فعال در زمینه پژوهش از برنامه‌های این مراسم بود.

مراسم جشن دانش آموختگی و تجلیل از دانشجویان برتر مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر قزوین با حضور دانش‌آموختگان برتر و به صورت آنلاین برای سایر دانش‌آموختگان این مرکز برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین؛ در این مراسم که با حضور دکتر فتح طاهری رئیس دانشگاه، دکتر بابائی سرپرست مرکز، کریمی دبیر اجرائی خانه کارگر شهرستان البرز و مهندس اسدی قائم مقام دانشگاه کار در سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید، دکتر بابائی به تشریح شعار دانشگاه پرداخت و هدف از تاسیس این دانشگاه را تربیت نیروی انسانی ماهر و خبره برای ورود به عرصه اشتغال دانست.
در ادامه، دکتر فتح طاهری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی قزوین با تبریک دانش‌آموختگی دانشجویان، با بیان اینکه این دانشگاه جزء نسل سوم دانشگاه‌های کشور به حساب می‌آید، اظهار داشت: بر اساس تعریف نسل سوم دانشگاه‌ها دانشگاه‌هایی هستند که آموزش‌های خود را با هدف آماده‌سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و کارآفرینی ارائه می‌کند و بر این اساس انتظار این است که با دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی بعد از فراغت از تحصیل بتوانند کارآفرینی کنند.

اجرای مسابقه پیامکی، تقدیر از فارغ‌التحصیلان برتر کلیه رشته‌ها در نیمسال اول و دوم ۹۹-۹۸، تقدیر از دانشجویان فعال در حوزه فرهنگ و ورزش و همچنین تجلیل از دکتر محمدی مدرس فعال در زمینه پژوهش از برنامه‌های این مراسم بود.