در مراسمی با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر مهران گودرزوند چگینی از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و از زحمات دکتر علیرضا مافی ترابی مدیرکل سابق دانشجویی این دانشگاه تقدیر و تشکر شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که در دفتر ریاست دانشگاه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد؛ دکتر ناصر حمیدی، در سخنانی با تشکر از زحمات چندساله دکتر مافی ترابی در سمت مدیرکل امور دانشجویی این دانشگاه، دکتر مهران گودرزوند چگینی را به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

وی در این مراسم گفت: دکتر مافی ترابی از مدیران بسیار خوب و موفق این دانشگاه محسوب می شود که به دلیل پیگیری ارتقای سطح تحصیلی شان مجبور شدیم ناگزیر با درخواست ادامه تحصیل ایشان موافقت کنیم. همچنین امیدواریم دکتر چگینی که سابقه فعالیت درخشانی را در حوزه فرهنگی داشتند، بتوانند در پست جدید نیز با استفاده از تجربیات مدیران سابق، هم چون گذشته موفق و موید باشند.

دکتر حمیدی سپس به لزوم برنامه ریزی دقیق برای دوران کرونا و پسا کرونا اشاره و تاکید کرد: باید مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برای شرایط فعلی و آینده، به گونه ای برنامه ریزی کنند تا این دانشگاه در زمینه فعالیت کمیته های دانشجویی و فرهنگی، هم چون گذشته جزو دانشگاه های پیشرو در کشور باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اظهار داشت: در حال حاضر هزاران موضوع قابل بررسی در کشور وجود دارد که می توان با برگزاری مجازی کرسی های آزاد اندیشی در بین دانشجویان و استادان، به عنوان دانشگاهی پیشرو در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در کشور مطرح شویم.

دکتر حمیدی در ادامه به شاخص های فرهنگی اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همیشه به داشتن استادان، مدیران، کارکنان و دانشجویان مومن و متعهد معروف بوده و هست، اما باید بتوانیم با برنامه ریزی بهتر و مناسب تر برای مردم استان و شهر قزوین و با برگزاری وبینارهای متنوع و با استفاده از شخصیت های برجسته کشوری، به عنوان یک شاخص برتر در حوزه ی فرهنگی مطرح و تاثیرگذار باشیم.

وی افزود: تربیت و پرورش نیروهای خلاق و توانمند در دانشگاه های کشور و اعزام این نیروها به کشورهای اروپایی و آمریکا، به عنوان یکی از مصادیق بارز صدور انقلاب اسلامی مطرح می باشد. در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در حوزه های رباتیک در جهان مطرح بوده و هست؛ اما باید این روند در حوزه های دیگری هم چون برندسازی در حوزه تربیت مدیران نیز اتفاق بیفتد.

در ادامه دکتر مافی ترابی مدیرکل سابق امور دانشجویی دانشگاه در سخنانی با تشکر از حمایت های دکتر حمیدی در دوران تصدی این پست گفت: با حمایت های مسوولان دانشگاه فعالیت های خیلی خوبی در حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین صورت گرفت که جا دارد از این عزیزان به واسطه ی این حمایت ها تقدیر و تشکر کنم و مطمئنا هر کاری انجام شده، انجام وظیفه بوده؛ هم چنین برای دکتر چگینی در این سمت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

سپس دکتر مهران گودرزوند چگینی، سرپرست جدید اداره کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی با تشکر از حُسن اعتماد مدیران دانشگاه برای تصدی این سمت گفت: از دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برای اعتماد به اینجانب تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم با حمایت مدیران دانشگاه و با استفاده از تجربیات مدیران قبلی هم چون دکتر مافی ترابی و دیگر عزیزان در جهت تحقق اهداف و سیاست های دانشگاه گام های بسیار خوبی بردارم.