مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «سه دقیقه در قیامت» ویژه دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی و خانواده‌های ایشان در منطقه ۴ دانشگاه تمدید شد.

مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «سه دقیقه در قیامت» ویژه دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی و خانواده‌های ایشان در منطقه ۴ دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۶ آذرماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، دانشجویان، مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی و خانواده‌های ایشان در منطقه چهار دانشگاه شامل استان‌های ‌همدان، مرکزی، قم و قزوین که علاقمند به شرکت در این مسابقه می‌باشند می‌توانند تا تاریخ ۱۶ آذرماه با مراجعه به بخش مسابقات کتابخوانی سایت چراغ مطالعه به آدرس www.cheraq24.ir در این مسابقه فرهنگی مشارکت نمایند. لازم به ذکر است به جهت تسهیل شرایط برای علاقمندان به شرکت در این مسابقه، سوالات به شکل چهارگزینه‌ای می‌باشد.

جوایز این مسابقه برای نفر اول ۳ میلیون ریال، نفر دوم ۲۵ میلیون ریال، نفر سوم ۲۰ میلیون ریال، نفر چهارم ۱۵ میلیون ریال، نفر پنجم ۱۰ میلیون ریال و نفر ششم تا دهم ۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است. علاوه بر جوایز نقدی، دانشجویان برگزیده مراکز آموزشی (هر مرکز یک دانشجو) از تخفیف شهریه توسط مرکز مربوطه به میزان ۲۰ درصد برخوردار خواهند شد.

گفتنی است کتاب سه دقیقه در قیامت (دریافت نسخه پی.دی.اف کتاب) کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، روایتی است از خاطرات یکی از مدافعین حرم که زیر عمل جراحی برای لحظه‌هایی از دنیای خاکی می‌رود و تجربه‌ای نزدیک به مرگ دارد. او در این زمان کوتاه چیزهایی می‌بیند که درک آنها برای مردم عادی سخت است. در این کتاب که بسیار مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته و نقدها و تفسیرهایی هم بر آن شده است، حقایقی درباره مرگ، برزخ، حال انسان در برزخ و بسیاری مطالب دیگر درباره حیات پس از مرگ خواهید خواند.