شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین در پی ترور ناجوانمردانه دانشمندهسته‌ای و معاون وزیر دفاع کشور، شهید محسن فخری‌زاده، بیانیه ای را صادر کرد.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قزوین در پی ترور دانشمند هسته‌ای

بسم الله الرحمن الرحیم

با شنیدن خبر ترور دانشمندی دیگر و فرزند و جگر گوشه ای دگر از فرزندان این امت، باز هم آتش خشم مقدسی که هنوز از ترور سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی، و یار با وفای عراقی اش، ابو مهدی المهندس، فروکش نکرده بود بیش از پیش و با توان بیشتری شعله گرفت.
هر چند خبر شهادت فرزند دانشمند این امت برای اهالی این وطن جانکاه و آزاردهنده بود، اما ما معتقدیم که دست شهید باز تر است و قطعا این خون دامن‌گیر قاتلین و جنایتکاران خواهد شد.
شهید محسن فخری زاده فرزندی از فرزندان حضرت روح الله بود که با ریخته شدن خونش فخری زاده های بیشتری در این خاک نمایان خواهند شد.
تاریخ ثابت کرده است که موتور حرکت جمهوری مقدس اسلامی ایران با ریخته شدن خون فرزندانی چون مرتضی مطهری، محمد حسین بهشتی، محمد جواد باهنر، حسن تهرانی مقدم، قاسم سلیمانی، مجید شهریاری و محسن فخری زاده نه ایستاده و نه خواهد ایستاد.
تاریخ ثابت کرده که آتش انتقام جمهوری اسلامی دیر یا زود خانه و خانمان جنایتکاران را به باد خواهد داد، اگر ترور شهید بهشتی، مطهری، علیمحمدی و دیگر شهدای ما بی جواب ماند؛ این ترور نیز بی جواب خواهند ماند!
اگر کشمیری ها، قاسملو ها و دیگر جنایتکاران زنده ماندند، عاملین این ترور وحشیانه هم زنده خواهند ماند!!
جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده است که حق انتقام خون فرزندانش را برای خود محفوظ میداند و از هیچ تلاشی جهت بازستاندن حق فروگذار نخواهد کرد.
این ترور به ما ثابت کرد که دشمن همان دشمن وحشی و شرایط همان شرایط خطرناک است.
اثر این ترور قطعاً پسرفت جمهوری اسلامی نیست اما یقینا اثر این عمل، بیداری بیش از پیش مردم ایران نسبت به دشمن خونخوار خواهد بود.
دشمنی که تمام تلاش و همتش در ضربه زدن به این کشور است با این دست اعمال خبیثانه تنها چهره وحشی خود را به نمایش میگذارد و مردم ایران را هوشیارتر میگرداند.
محسن فخری زاده گنجی با ارزش و دانشمندی تمام بود؛ اما با ترور او دشمن نخواهد توانست که سرچشمه های استعداد این امت را بخشکاند و قطعا نیروهای جایگزین فراوانی وجود دارد.
با تمام این احوال آنچه که الزامی به نظر می‌رسد این است که نیروهای نظامی و امنیتی کشور باید به سرعت با طرح برنامه مقابله به مثل و اقدام هم سطح در قبال دشمن از تکرار مجدد چنین اقدامات خصمانه ای جلوگیری کنند.
نباید فراموش کرد که در برابر دشمن متجاوز تنها تیزی تیغ و صفیر گلوله جوابگو است و دستگاه دیپلماسی ما نیز با وقوع چنین اتفاقی، که بار اول هم نبوده و بعید هم هست که بار آخر باشد، باید چشم امید به فیل و الاغ آمریکایی را به تمامی ببندد و بداند که دشمن، کسی است که اگر بتواند و دستش برسد راه حل نهایی اش اسقاط حیات ماست!
با چنین دشمنی نه از موضع ضعف که بلکه از موضع قدرت و توان باید برخورد کرد.
در پایان ما دانشجویان بسیجی استان قزوین با تبریک و تسلیت شهادت دانشمند عزیز، حاج محسن فخری زاده، خدمت حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و امت شریف اسلامی و مردم ایران، با تاکید مجدد بر لزوم انتقام سخت از نیروهای نظامی و امنیتی و شورای عالی امنیت ملی انتظار داریم که در ازای قطره به قطره خون های ریخته شده انتقام بگیرند و عزت و اقتدار جمهوری همیشه اسلامی ایران را تضمین نمایند.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته