شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قزوین در بیانیه  توهین رئیس سازمان محیط زیست کشور به ساحت معمار کبیر انقلاب را محکوم کرده و از دادستان کل کشور درخواست شده است تا با برخورد بهنگام و قاطع با فرد هتاک ، اجازه تکرار چنین وقایعی داده نشود.

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای منتظری
دادستان محترم کل کشور

سلام علیکم
اللهم صل علی محمد و آل محمد؛

با احترام ، چندی پیش بود که مقام معظم رهبری به مناسبت عید قربان در بیاناتی حکیمانه جامعه را متوجه خطری در تراز تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی نظام سلطه نمودند ، آن خطر چیزی جز جریان تحریف نیست ؛ تحریف حقایق و واژگونه نشان دادن واقعیات و بیان روایت های نا معتبر و نادرست از انقلاب اسلامی ،

به تازگی انتشار مصاحبه آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم های ظالمانه ، در جنگ روایتها و ادراکی ، شناخت و باورها و در نهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت شکن آن ، تضعیف و تحریف کنند.

آقای کلانتری در طول این مصاحبه سراسر شبهه افکنانه، دست به کنایه و طعنه زنی نسبت به آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و توهین و افترا نسبت به افراد مختلف خصوصاً شخص معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، زده است.

چگونه میشود کسی در سایه جمهوری اسلامی زیست کند و نان این انقلاب را به عنوان معاون رئیس جمهور بخورد و به راحتی این اظهارات سخیف و جاهلانه و البته مغرضانه را به ساحت نورانی آن بزرگ مرد قرن معاصر نسبت دهد ؟ چطور میتوان این نمک نشناسی ها و ظلم آشکار به ساحت آن یگانه دوران ، که عصر حاضر متأثر از اندیشه پاک اوست ، را پاسخ نداد؟

اطمینان می‌دهیم تا زمانی که فرزندان معنوی امام عزیز و این ملت روشن ضمیر ، بصیر و انقلابی در صحنه هستند ، اجازه چنین مهمل بافی ها را به فرزندان خلف آمریکای جنایتکار! در هر پست و منصبی نخواهند داد.

ما دانشجویان بسیجی استان قزوین از جنابعالی به عنوان مدعی العموم و سنگربان حریم مقدسات این ملت رنج‌دیده که هزینه‌های سنگینی را پای انقلاب و امام راحل آن داده اند ، مصرانه خواستاریم ، با برخورد بهنگام و قاطع ، اجازه ندهید جریان تحریف با استفاده از مهره‌های پشیمان و واداده در برابر غرب که شوربختانه در قامت یک کارگزار رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران ، اینچنین مقام منیع و عرشی بنیانگذار انقلاب اسلامی را هتک و سعی بر تحریف حقایق و قلب واقعیت میکند ، فرصتهای دیگری را رقم زنند!

والسلام علی عبادالله الصالحین
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قزوین