به گزارش خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در نامه‌ای به حضرت حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور نوشت: به تازگی انتشار مصاحبه عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه‌های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم‌های ظالمانه، در جنگ روایت‌ها و ادراکی، شناخت و باور‌ها و در نهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت شکن آن، تضعیف و تحریف کنند.

متن نامه به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای منتظری
دادستان محترم کل کشور

سلام علیکم
اللهم صل علی محمد و آل محمد؛

با احترام، چندی پیش بود که مقام معظم رهبری به مناسبت عید قربان در بیاناتی حکیمانه جامعه را متوجه خطری در تراز تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی نظام سلطه نمودند، آن خطر چیزی جز جریان تحریف نیست؛ تحریف حقایق و واژگونه نشان دادن واقعیات و بیان روایت‌های نا معتبر و نادرست از انقلاب اسلامی.

به تازگی انتشار مصاحبه آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه‌های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم‌های ظالمانه، در جنگ روایت‌ها و ادراکی، شناخت و باور‌ها و در نهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت شکن آن، تضعیف و تحریف کنند.

آقای کلانتری در طول این مصاحبه سراسر شبهه افکنانه، دست به کنایه و طعنه زنی نسبت به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و توهین و افترا نسبت به افراد مختلف خصوصاً شخص معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، زده است.

چگونه میشود کسی در سایه جمهوری اسلامی زیست کند و نان این انقلاب را به عنوان معاون رئیس جمهور بخورد و به راحتی این اظهارات سخیف و جاهلانه و البته مغرضانه را به ساحت نورانی آن بزرگ مرد قرن معاصر نسبت دهد؟ چطور میتوان این نمک نشناسی‌ها و ظلم آشکار به ساحت آن یگانه دوران، که عصر حاضر متأثر از اندیشه پاک اوست، را پاسخ نداد؟

اطمینان می‌دهیم تا زمانی که فرزندان معنوی امام عزیز و این ملت روشن ضمیر، بصیر و انقلابی در صحنه هستند، اجازه چنین مهمل بافی‌ها را به فرزندان خلف آمریکای جنایتکار! در هر پست و منصبی نخواهند داد.

ما دانشجویان بسیجی استان قزوین از جنابعالی به عنوان مدعی العموم و سنگربان حریم مقدسات این ملت رنج‌دیده که هزینه‌های سنگینی را پای انقلاب و امام راحل آن داده اند، مصرانه خواستاریم، با برخورد بهنگام و قاطع، اجازه ندهید جریان تحریف با استفاده از مهره‌های پشیمان و واداده در برابر غرب که شوربختانه در قامت یک کارگزار رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران، اینچنین مقام منیع و عرشی بنیانگذار انقلاب اسلامی را هتک و سعی بر تحریف حقایق و قلب واقعیت میکند، فرصت‌های دیگری را رقم زنند!