دکتر فتح طاهری در پیامی درگذشت استاد ناصر ایزدفر پیشکسوت تئاتر، معاون هنری و سینمایی اداره کل و رئیس سابق مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را تسلیت گفت.

دکتر علی فتح طاهری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در پیامی درگذشت استاد ناصر ایزدفر پیشکسوت تئاتر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و رئیس سابق مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت هنرمند نکونام، مدیر توانمند و متخلق به اخلاق جناب آقای ناصر ایزدفر ضایعه بزرگی برای عرصه فرهنگ و هنر دیار مینودری است. بی‌شک نام و یاد استاد ایزدفر که در طول عمر پربرکتش تمام همّ و غم خود را صرف اعتلای هنر این مرز و بوم نمود، در اذهان مردم قدرشناس استان قزوین ماندگار خواهد بود.

اینجانب فقدان این هنرمند معزز را که پیش از این به عنوان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین سابقه همکاری با دانشگاه را نیز داشته‌اند، به خانواده محترم آن مرحوم، دانشگاهیان، اهالی فرهنگ و هنر و مردم استان قزوین تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی خواستارم.

دو چیز حاصل عمر است نام نیک و ثواب       وز این دو درگذری کُلُّ مَن عَلیها فان

علی فتح طاهری
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین