در مراسمی با حضور دکتر ناصر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر سید عباس بی نیاز از اعضای هیات علمی این دانشگاه به عنوان معاون علمی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی و منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که در دفتر ریاست دانشگاه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد؛ دکتر ناصر حمیدی، در سخنانی گفت: دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با داشتن بیش از ۸ هزار دانشجو بیشترین تعداد دانشجو را در بین دانشکده های این دانشگاه به خود اختصاص داده و ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی مناسب را به این عزیزان دشوار کرده بود به همین دلیل با هماهنگی و کسب مجوزهای لازم از این به بعد، به دو دانشکده “مدیریت و حسابداری” شامل رشته های مدیریت و حسابداری و “دانشکده علوم انسانی” شامل رشته های حقوق، تربیت بدنی، زبان خارجی و مشاوره تقسیم شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: به همین منظور با توجه به توانمندی بالا و سوابق بسیار خوب دکتر بی نیاز، ایشان را به عنوان معاون علمی دانشکده علوم انسانی معرفی کرده و ضمن آرزوی موفقیت برای وی، امیدواریم با تلاش مضاعف ایشان و همکارانشان، در این دانشکده برای کسب رضایت بیشتر دانشجویان گام های بسیار خوبی برداشته شود.

در ادامه دکتر بیت اله اکبری مقدم رییس دانشکده مدیریت و حسابداری و علوم انسانی گفت: از دوراندیشی و حمایت های دکتر حمیدی برای تفکیک دانشکده مدیریت و حسابداری به دو دانشکده تقدیر و تشکر می کنم.امیدوارم با توجه به برنامه ریزی مناسب و توانمندی دکتر بی نیاز خدمات مناسب آموزشی و پژوهشی به دانشجویان این دانشکده ارائه شود.

در پایان دکتر سید عباس بی نیاز، معاون علمی دانشکده علوم انسانی با تشکر از حسن اعتماد مدیران دانشگاه برای تصدی این پست گفت: از دکتر حمیدی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دکتر بیت اله اکبری مقدم رییس دانشکده مدیریت و حسابداری و علوم انسانی برای اعتماد به اینجانب تقدیر و تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم با حمایت مدیران دانشگاه و با استفاده از تجربیات مدیرانی هم چون دکتر محرابی، معاون علمی دانشکده مدیریت و حسابداری در جهت تحقق اهداف و سیاست های دانشگاه گام های بسیار خوبی بردارم.

شایان ذکر است؛ دکتر بی نیاز از اعضای هیات علمی با سابقه و مدیرگروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.