به منظور رفاه حال بیشتر، تسهیل و دسترسی سریع تر در روند ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، رفاهی و اداری و هم چنین در راستای افزایش خدمات شایسته و غیر حضوری به اعضای هیات علمی، استادان، کارکنان و دانشجویان، لینک “میز خدمت ” در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، به دنبال درخواست استادان، کارکنان و دانشجویان و حمایت های سرپرست دانشگاه برای تسهیل در روند فعالیت های این عزیزان و با تلاش های اداره کل فن آوری و اطلاعات دانشگاه، لینک “میز خدمت” در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ اعضای هیات علمی، این دانشگاه می توانند با کلیک بر روی لینک “میز خدمت”، خدمات الکترونیک ویژه خود هم چون “پرتال اساتید”،” سامانه پژوهشیار”، “پرتال کتابخانه” و “پست الکترونیک” را  از این قسمت دریافت کنند.

هم چنین دانشجویان می توانند خدمات الکترونیک ویژه خود هم چون “راهنمای دانشجویان ورودی جدید(آموزشیار)”، “کلاس های غیر حضوری(وادانا)”، “اطلاع رسانی تحصیلی(پرتال دانشجویی)” و “مرکز مشاوره امین” را از این قسمت جستجو و از خدمات آن بهره مند شوند.

در ضمن کارکنان این دانشگاه نیز می توانند خدمات الکترونیک ویژه خود هم چون “سیستم اتوماسیون اداری(دیدگاه)”، “سیستم گردش کار” و ” راهنمای دانشجویان ورودی جدید(آموزشیار)” را از این قسمت جستجو و در روند فعالیت های اداری خود از آن استفاده کنند.

گفتنی است؛ لینک “میز خدمت ” در صفحه اصلی سایت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به نشانی www.qiau.ac.ir  در قسمت بالا و در سمت راست، قابل مشاهده می باشد.