مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از ایجاد زمینه آزادی ۷ زندانی جرایم غیرعمد و مالی درراستای اجرای طرح آزاد سازی زندانیان غیرعمد به نام سردار دلها شهید سلیمانی با همکاری خییرین خبر داد.

“بهمن حیدری” مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی و با اجرایی شدن طرح آزاد سازی زندانیان غیرعمد به نام سردار دلها شهید سلیمانی، ۷ زندانی مالی با پرداخت کمک نقدی از زندان های این استان آزاد شدند.

وی به همکاری خیران در راستای اجرای طرح آزاد سازی زندانیان غیر عمد به نام سردار دلها شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای این طرح و به همت گروه جهادی انصارالمهدی(عج) بسیج دانشجویی استان و مشارکت خیرین این کار پسندیده صورت پذیرفت.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: همکاری دانشجویان بسیجی استان و خیرین در راستای طرح آزاد سازی زندانیان غیر عمد به نام سردار دلها شهید سلیمانی و جلب رضایت شکات قابل تقدیر است.

حیدری به برگزاری جلسات متعدد به منظور کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی اشاره و بیان کرد: برخی از مددجویان زندانها به دلیل عدم توانایی پرداخت مبالغ خرد مالی در زندان به سر می برند که با همکاری دانشجویان بسیجی در صدد ایجاد زمینه آزادی این زندانیان هستیم.