مدیر افکار سنجی دانشجویان ایران واحد قزوین:اساس کار اجرایی پژوهش است و اگر کاری بر اساس پژوهش انجام شود نتیجه بهتری ایجاد می‌شود، مرکز افکار سنجی جهاد دانشگاهی قزوین این آمادگی را دارد که در حوزه پژوهش با سازمان‌های مختلف همکاری کند.

محسن نجفی در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین تصریح کرد: مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران وابسته به جهاد دانشگاهی است که در حوزه‌های مختلف در سطح جامعه به افکار سنجی می‌پردازد، مرکز افکار سنجی جهاد دانشگاهی قزوین در سال گذشته ۶ طرح ملی و در سال جاری یک طرح ملی انجام داده است.

وی افزود: رضایت سنجی بیماران از مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی، بررسی نظرات مردم پیرامون انتخابات مجلس، پیمایش مصرف الکل، اجرای طرح تحقیقاتی مطالعه در خصوص حمل نقل شهری- تاکسی اینترنتی و رضایت سنجی از بهره‌مندان وام اشتغال‌زایی ورزش و جوانان از جمله‌ها پژوهش‌های ملی انجام‌شده توسط جهاد دانشگاهی قزوین است.

مدیر افکار سنجی دانشجویان ایران واحد قزوین اظهار کرد: کیفیت کار افکار سنجی جهاد دانشگاهی قزوین بسیار خوب است به‌طوری‌که امسال به‌عنوان شعبه برتر جهاد دانشگاهی موردتقدیر قرار گرفتیم، در طرح‌های پژوهشی انجام‌شده توسط این مرکز حتی یک پرسشنامه باطل نداشتیم و افکار سنجی به بهترین نحو انجام‌شده است.

وی بیان کرد: اصل کار پژوهشی نیاز استان و کشور است این در حالی است که حمایتی از پژوهش صورت نمی‌گیرد و ضرورت آن در استان احساس نمی‌شود، بودجه قزوین در حوزه پژوهش در سال یک میلیارد تومان است که این میزان برای کارهای پژوهشی بسیار کم است.

نجفی خاطرنشان کرد: اساس کار اجرایی پژوهش است و اگر کاری بر اساس پژوهش انجام شود نتیجه بهتری ایجاد می‌شود، مرکز افکار سنجی جهاد دانشگاهی قزوین این آمادگی را دارد که در حوزه پژوهش با سازمان‌های مختلف همکاری کند.