رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: ثبت‌نام متقاضیان کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی‌ها تا پایان نیمه اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان رشته‌های کاردانی از ۲۵ مرداد تا ششم شهریور و متقاضیان رشته‌های کارشناسی از ششم تا ۱۲ شهریور می‌توانند ثبت‌نام داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛علی دل‌زنده رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: در علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین تمام تلاشمان این است که کیفیت را بالا ببریم و خدمات ارائه شده به دانشجویان به بهترین شکل ممکن باشد.
وی بیان کرد: ثبت‌نام متقاضیان کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی‌ها تا پایان نیمه اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیان رشته‌های کاردانی از ۲۵ مرداد تا ششم شهریور و متقاضیان رشته‌های کارشناسی از ششم تا ۱۲شهریور می‌توانند ثبت‌نام داشته باشند.
 

پذیرش بدون کنکور دانشجو در علمی کاربردی جهاددانشگاهی قزوین

این مسئول در ادامه به روند ثبت‌نام در علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اشاره کرد و گفت: متقاضیان می‌توانند به‌صورت مستقیم به مرکز بیایند و کار ثبت‌نام آن‌ها توسط همکاران ما در مرکز علمی کاربردی انجام خواهد شد.

وی افزود: راه‌حل دیگر این است که متقاضیان وقت بگذارند، وارد سایت سازمان سنجش شوند، دفترچه را دانلود کنند و از طریق سایت سازمان سنجش رشته مورد نظرشان را بر اساس کدی که مطلوبشان است بارگذاری کنند، سازمان سنجش هم در نیمه اول شهریور ماه قبولی کاردانی‌ها و در نیمه دوم شهریور ماه قبولی کارشناسی‌ها را اعلام می‌کند؛ ضمن اینکه شرط قبولی هم شرط معدل است و نیازی نیست آزمون خاصی بدهند و با همان شرط معدل می‌توانند وارد دانشگاه شوند.
دل‌زنده بیان کرد: در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین در شاخه فرهنگ و هنر دانشجو می‌پذیریم، رشته‌هایی که  مهارت‌محور یا خدمات‌محورند؛ مخاطبین ما نیز در این رشته‌ها کاملاً با هم فرق دارند.
وی در پایان تصریح کرد: پذیرش دانشجو در رشته‌های طراحی و الگوسازی پوشاک، تربیت مربی پیش‌دبستانی، تکنولوژی آموزشی، طراحی لباس، گرافیک، دوخت و تکنولوژی لباس و مدیریت فرهنگی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی صورت می‌گیرد.

 

51460.jpg