امینی گفت: جهاددانشگاهی چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کمیت به دنبال توسعه مهارت ورزی است .

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛ظهر امروز ۲ مردادماه، در دیدار مهندس پیله چی رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین و مهندس امینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان؛ برتعامل سازنده دو مجموعه تاکید شد.

در این دیدار که در دفتر مهندس امینی برگزار شد، رئیس جهاددانشگاهی با اشاره به وضعیت جهاددانشگاهی گفت: این مجموعه یک نهاد عمومی غیر دولتی است و برهمین اساس از بودجه دولتی بی بهره است و همین موضوع باعث می شود که سطح تلاش نیروها بیشتر شود.

پیله چی ادامه داد: در جهاد سعی شده دیدگاه ها ، نوع عملکرد و فرآیندها تسهیل شود تا با بهره وری بیشتر به جامعه خدمت کنیم.

رئیس جهاددانشگاهی به حوزه آموزش اشاره کرد و افزود:ماموریت هایی برای ما تعریف شده و در کنار آن از امتیازهایی هم بهره مند هستیم که از آنها برای افزایش مهارت جامعه و مخاطبین خود استفاده می کنیم.

وی افزود : ما در ۱۱ گروه آموزشی در حال فعالیت هستیم که تمام این فعالیت ها توسط یک تیم ۱۰ نفره انجام می شود و با تمام توان برای اعتلای نظام می جنیگیم و برای مردم دوندگی می کنیم.

پیله چی گفت :امیدواریم بتوانیم در حوزه ی آموزش با فنی و حرفه ای به تفاسیر یکسان برسیم و از همکاری با این مجموعه خوشحال می شویم و استقبال می کنیم.

در ادامه این دیدار مهندس امینی با اشاره به مشکلات گذشته این دو مجموعه گفت : این مشکلات باید از راس حل شود و باید برای نقش آفرینی در این بازار رقابتی توانمند شویم.

امینی افزود:افتخاری نیست که فعالیتی که در حال رقابت با ما هستش، متوقف یا دچار مشکل شود 

وی با اشاره به فعالیت های جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کمیت  به دنبال توسعه مهارت ورزی است .

امینی ادامه داد:در جامعه از مدرک گرایی به سمت مهارت گرایی رفته ایم و هنر در بروزرسانی آموزش های می باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در پایان گفت :هم افزایی و همکاری دو مجموعه باعث ایجاد جهش در حوزه آموزش و مهارت ورزی می شود و به پیشرفت جامعه کمک می کند.