فرشاد پیله چی در دیدار با مدیرکل اوقاف استان قزوین گفت :ما در جهاددانشگاهی ماموریت هایی را پیگیری و اجرا می کنیم که نیاز روز کشور می باشد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛ صبح امروز ۳۰ تیرماه ، مهندس پیله چی رئیس جهاددانشگاهی قزوین با حجت الاسلام مجیدی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان  دیدار کردند.

در این دیدار که در دفتر حجت الاسلام مجیدی برگزار شد؛ مهندس پیله چی با معرفی بخش های مختلف جهاددانشگاهی قزوین ، توضیحاتی در مورد فعالیت های این بخش ها ارائه داد.

مهندس پیله چی به پروژه ملی جهاددانشگاهی قزوین اشاره کرد و ابراز داشت :پروژه تدوین کتب آموزشی زبان انگلیسی ، پیرو صحبت مقام معظم رهبری از سال ۹۳ آغاز شده و در حال حاضر با عنوان eight در برخی استان ها به صورت پایلوت آموزش داده می شود.

پیله چی از جهاددانشگاهی به عنوان مجموعه ای یاد کرد که به دنبال کارهای گزین است و ادامه داد: ما در جهاددانشگاهی ماموریت هایی را پیگیری و اجرا می کنیم که نیاز روز کشور می باشد.

در ادامه این جلسه که با حضور معاونین جهاددانشگاهی و اوقاف  برگزار شد ؛ مسئولین جهاد به معرفی بخش ها و فعالیت های خود پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام مجیدی با تشکر از تیم مجموعه جهاددانشگاهی گفت : خدا را شاکریم انقلاب اسلامی ایران باعث شکل گیری چنین نهادی شد که وظیفه آموزش و مهارت ورزی در جامعه را بر عهده دارد.

وی شهید کاظمی آشتیانی را سند افتخار جهاددانشگاهی دانست و ادامه داد: اسلام دید جامعی به دانایی دارد و زمانی علم به دانایی تبدیل می شود که مهارت را کنار خود داشته باشد وخدا را شکر که جهادانشگاهی در این حوزه قدم برداشته است.

حجت الاسلام مجیدی ابراز امیدواری کرد که جهاددانشگاهی بتواند جامعه را در حوزه علم به خودکفایی برساند.

همچنین در این دیدار مدیرکل اوقاف استان توضیحاتی در مورد موقوفه های استان قزوین ارائه کرد و برتعامل دومجموعه تاکید کرد.