سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قزوین کفت :پیش بینی بیش از ۲۰ دوره در تابستان برای افزایش سطح مهارتی فراگیران

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛ سمانه مولاوردیخانی با اعلام این خبر اظهار داشت: مرکز آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی واحد استان با تدوین دوره های آموزشی برای اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان آماده ارائه خدمات آموزشی می باشد.
وی ادامه داد: مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی به عنوان یکی از مراکز مهم آموزشی استان برای ایام تابستان امسال نیز بیش از ۲۰ دوره را پیش بینی کرده تا قدمی مثبت در جهت افزایش سطح مهارتی فراگیران بردارد.
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قزوین دوره های تابستانه متنوع مهارتی، فنی و هنری در گروه های آموزشی زبان های خارجه، فنی و مهندسی، علوم کامپیوتر، هنر و معماری، پزشکی، صنعت وکشاورزی دسته بندی کردند.
این مسئول با اشاره به فراگیران این مرکز اضافه کرد: سالانه بیش از ۱۷هزار نفر در مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی به کسب مهارت های مختلف مشغول هستند.
مولاوردیخانی گفت: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این دوره ها به آدرس قزوین، چهارراه ولیعصر، جنب بانک سپه، مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی قزوین مراجعه یا با شماره تلفن های ۳۳۳۷۶۷۹۷-۹ تماس حاصل نمایند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: به افراد شرکت کننده در این دوره ها در صورت کسب نمره قبولی گواهینامه پایان دوره معتبر جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.