ظهر امروز رئیس و جمعی از معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی قزوین در دیدار با استاندار قزوین به بیان دغدغه ها و بضاعت های مجموعه جهاد پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین، ظهر امروز رئیس و جمعی از معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی قزوین در دیدار با استاندار قزوین به بیان دغدغه ها و بضاعت های مجموعه جهاد پرداختند.

در این دیدار فرشاد پیله‌چی رئیس جهاد دانشگاهی قزوین ضمن اشاره به شعار سال درخصوص دوره های آموزشی و مهارتی جهاد دانشگاهی که می تواند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مفید باشد سخن گفت.
پیله‌چی با اشاره به از میان برداشتن مشکلات اقتصادی سال ۹۷ در جهاد دانشگاهی عنوان کرد: مجموعه پویا و جوان جهاد دانشگاهی تلاش می‌کند تا با به کارگیری خلاقیت در امور و تعامل با دستگاه ها علاوه بر دستیابی به اهداف درون سازمانی در جهت حل مشکلات جامعه نیز گام بردارد.
وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در حوزه توسعه پژوهش‌های مجموعه در مرکز هنر و معماری جهاد دانشگاهی ضمن تعامل با شهرداری‌ها پروژه‌های مختلفی در دست اجرا داریم.
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین بیان کرد: یکی از مواردی که به جد می خواهیم به آن ورود پیدا کنیم و خوشبختانه از خروجی‌های جلسات اقتصاد مقاومتی نیز هست موضوع «بسته بندی» است، لذا این مجموعه آمادگی دارد در بخش طراحی و اجرا برای بسته‌بندی محصولات مختلف قزوین فعالیت ویژه‌ای را آغاز کند.
وی اظهار کرد: برای ایجاد اشتغال پایدار تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت‌های مجموعه مانند طراحی لباس، ذائقه بازار را بشناسیم و طرح ها را با درنظر گرفتن الگوی ایرانی و اسلامی به سمتی ببریم که بتوانیم به تولید انبوه رسانده و به بازار عرضه کنیم.
این مسئول ضمن اشاره به موضوع فعالیت درمانی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: در حوزه درمان جهاد پنج خدمت درمان ناباروری، آزمایشگاه پاتوبیولوژی، بانک خون بندناف، مرکز توانبخشی و مرکز شیمی درمانی به مردم ارائه می‌شود که هرچند در پاره‌ای مواقع به جهت تعرفه‌های نیمه‌دولتی هیچ منفعت مالی برای مجموعه جهاد وجود ندارد اما اینکه مردم پشتوانه ما در ارائه این خدمات هستند خود دلگرمی بزرگی است.
پیله‌چی با اشاره به خدمات فرهنگی جهاد دانشگاهی در دانشگاه‌های استان و رسالت رسانه‌های ایسنا و ایکنا بیان کرد: تمام هم و غم ما در انجام امور فرهنگی اثرگذاری در جامعه است به گونه ای که اگر بتوانیم با کار کردن روی یک موضوع کوچک در رسانه، تلنگری هرچند ناچیز به سیاستگذاران وارد کنیم رسالت خود را به انجام رسانده‌ایم.
در این جلسه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای ارائه خدمت به مردم از مسئولان این نهاد انقلابی خواست تا در سال‌هایی که مشکلات اقتصادی گریبانگیر مردم است در کنار دستگاه‌های اجرایی با تعامل دو سویه در راستای منویات مقام معظم رهبری وظایف خود را به انجام برسانند.