ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح ۱۷ اسفند در قزوین و به‌صورت هم‌زمان در ۱۲۸ شهر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین ؛ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح ۱۷ اسفند به‌صورت هم‌زمان در ۱۲۸ شهر و ۲۶۲ حوزه به میزبانی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در سراسر کشور برگزار شد. 
۲۲۷ هزار و ۸۹۱ نفر در این آزمون شرکت کردند؛ از این تعداد، حدود ۱۰۵ هزار نفر زن و مابقی مرد بودند؛ حدود ۱۵ هزار نفر از شرکت‌کنندگان نیز مدرک دیپلم داشتند و مابقی کاردانی به بالا بودند که افراد دارای دیپلم تنها در آزمون عمومی شرکت کردند و آزمون اختصاصی نداشتند.
تعداد نیروهای کل کشور از جهاددانشگاهی که وظیفه‌ی برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را بر عهده داشتند، بیش از ۵ هزار نفر بوند که علاوه بر آن‌ها، نیروهای انتظامی و امنیتی نیز به تعداد حوزه‌ها و اسکورت سوالات با جهاددانشگاهی همکاری کردند.
جهاددانشگاهی تا انتهای این آزمون وظیفه‌ی اعلام چند برابر ظرفیت، معرفی افراد قبول‌شده به دستگاه‌ها، اعلام زمان مصاحبه‌ها در پروفایل اشخاص، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی را از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir بر عهده خواهد داشت.
گفتنی است، ابتدا نتایج آزمون کتبی مشخص می‌شود و بعد دستگاه‌ها برای پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت، زمان مصاحبه را مشخص می‌کنند؛ پس از فرآیند مصاحبه، نتایج آن بازمی‌گردد و سپس اعلام می‌شود. از آن‌جایی‌که فرآیند مصاحبه‌ی حضوری زمان‌بر است، نتایج مصاحبه‌ها و نتایج نهایی آزمون، بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.